Zane Carney, gitarzysta i tekściarz, oficjalnie dołączył do Team Lavigne! We wtorkowe popołudnie to właśnie z nim Avril tworzyła teksty na nowy studyjny krążek. Atmosfera była tak pozytywna, że Zane omyłkowo zanotował w swoim dzienniku zła datę spotkania, o czym z rozbawieniem poinformował w sieci. „Czasami zdarza ci się tworzyć ze świetnymi ludźmi, którzy są przy tym genialnymi tekściarzami. I wtedy zdarza ci się gigantyczne zaćmienie umysłu i jak ten głupi wrzucasz na Instagram zdjęcie ze zła datą,” napisał Zane.

Jego entuzjazm udzielił się także Avril, która wrzuciła dwa wspólne zdjęcia z Zanem ukazujące ich całkiem podobne fryzury. Aby obejrzeć wszystkie dotychczasowe zdjęcia z prac w studiu, zapraszamy do GALERII.

Przy tworzeniu poprzednich albumów Avril nie pracowała z Zanem, dlatego tym bardziej jesteśmy ciekawi efektów ich współpracy. W swoim muzycznym CV ten amerykański muzyk ma m.in. granie u boku Johna Mayera, Steviego Wondera i Keitha Urbana, współpracę z Bono i Alexem Da Kid oraz występy z grupą Carney. Solowo wydał dwie płyty – jedna z nich to album jazzowy z 2014 roku.

Podobne Posty