Avril Lavigne może pochwalić się bardzo oddanymi przyjaciółmi. Obecnie, gdy muzyczna droga Avril stoi pod dużym znakiem zapytania, a piosenkarka cieszy się powracającym zdrowiem podróżując między rodzinną Kanadą, a słoneczną Kalifornia, jej przyjaciele stoją na straży jej muzycznych interesów. Gabriel Panduro, jeden z najlepszych przyjaciół piosenkarki, został ostatnio zapytany o nową płytę Avril.

W krótkiej facebookowej wymianie wiadomości mężczyzna oznajmił, że utwory nad którymi pracuje Lavigne zapowiadają się świetnie. Oczywiście nie ma w tym nic zaskakującego, ani też nowego. Panduro, jak i inni bliscy znajomi naszej idolki, chętnie zachwalają jej twórczość! W końcu od czego są przyjaciele?

Uwagę zwraca jednak drugie zdanie tej wypowiedzi, w którym Gabe podkreśla, że Avril cały czas wraca do zdrowia. Jak czuje się teraz? O to pytana jest bardzo często na Twitterze, bo od pamiętnego telewizyjnego wywiadu, w którym ze łzami w oczach opowiadała o walce o własne zdrowie minął już ponad rok.

W marcu tego roku Antonio L.A. Reid, twórca muzycznej kariery Avril, oznajmił, że nowego materiału od jego podopiecznej można się spodziewać jeszcze w tym roku. TUTAJ znajduje się jego pełna wypowiedź.

Podobne Posty