We wtorek, 16 sierpnia Avril Lavigne została sfotografowana w Nowym Jorku. Wówczas sugerowaliśmy Wam już, że piosenkarka może tam przebywać w sprawach zawodowych, jednak dowodem były tylko nagrania z jej prywatnego Snapchata. We wspomniany wtorek paparazzi zauważyli ją w restauracji STK Midtown na Manhattanie, gdzie zjadła kolację w towarzystwie Ryana Cabrery.

TMZ, które opublikowało powyższe zdjęcie twierdzi, że Lavigne i Cabrera „przytulali się, okazywali sobie czułości i całowali od czasu do czasu.” Na razie nie ma zdjęcia, lub nagrania, które by to potwierdzało.

Przyjaciele, bo tak o ich relacji zwykła publicznie mówić Avril, spotkali się też wczoraj spacerując po centrum Nowego Jorku. Zamieścili wówczas niemalże identyczne zdjęcia na swoich internetowych profilach – publikowaliśmy je TUTAJ. Kilka godzin później Ryan zamieścił w sieci zdjęcie, na którym dumnie nosi koszulkę z nowej kolekcji Abbey Dawn. W niej zagrał także koncert na Brooklynie. Mniej więcej w tym samym czasie Avril zamieściła w sieci takie oto selfie:

Podobne Posty