O tym, że Avril pracuje nad nową płytą wiemy  już od ponad roku. O tym, że być może nowe utwory ukażą się jeszcze w tym roku słyszymy zaledwie od kilku tygodni i to nie z ust Avril. Piosenkarka dopiero wczoraj, przy okazji dziękowania za 20 milionów obserwatorów na Twitterze wspomniała, że w przygotowaniu są nowe rzeczy, z którymi najchętniej już by się z nami podzieliła. Tymczasem nadzieje na jesienny singiel bardzo mocno rozbudził Rodney Howard, perkusista koncertowego zespołu Avril.

Na swoim profilu na Facebooku zostawił wiadomość, w której oznajmił, że w okolicach września bądź października znów przyjdzie mu wrócić do grania na zestawie perkusyjnym, którego używał koncertując z Avril! Jedna, prosta wiadomość, do której Rodney podlinkował stary występ z singlem „Here’s To Never Growing Up,” a tyle możliwości interpretacji!

Czy chodzi o nowy singiel? A może o pomysłową formę promocji powracającej na rynek marki Abbey Dawn? Nie można też wykluczyć, że rzeczy, o których wspomniała Avril i Rodney dotyczą filmu „Charming.” Pocieszające jest jedno – zarówno wrzesień, jak i październik są naprawdę niebawem.

Podobne Posty