Punktualnie o godzinie 20.00 czasu polskiego Avril Lavigne pojawiła się na Twitterze stacji radiowej iHeartRadio, zamieszczając powitalną wiadomość rozpoczynającą specjalny czat zorganizowany przez rozgłośnię we współpracy z The Avril Lavigne Foundation. Zainteresowanych prześledzeniem tweetów Avril zapraszamy w obrazek poniżej, który przeniesie Was na Twitter iHeart Radio. Poniżej zamieszczamy natomiast krótkie podsumowanie czatu oraz wszystkie pytania i odpowiedzi przetłumaczone na język polski.

Czat z Avril Lavigne na Twitterze iHeartRadio zakończył się po niespełna godzinie. Piosenkarka odpowiedziała w sumie na 13 pytań fanów. Niestety, zarówno pytania, jak i odpowiedzi Avril miały dość ogólny charakter i nie ujawniły żadnych konkretnych informacji w kwestiach szczególnie nurtujących społeczność Little Black Stars, takich jak choćby prace nad szóstym albumem. Mimo że pytanie o kolejną płytę padło, nie doczekało się właściwie żadnej odpowiedzi – Avril poleciła trzymać rękę na pulsie, a to – biorąc pod uwagę ostatnią aktywność Lavigne w show biznesie albo raczej jej brak – fani Kanadyjki opanowali już chyba do perfekcji. W rozmowie próżno doszukiwać się również jakichkolwiek szczegółów dotyczących premiery „Charming” – Lavigne podzieliła się tylko wrażeniami z pracy nad filmem.

PYTANIA I ODPOWIEDZI
1. „Gdybyś miała wybrać jedną rzecz z kolekcji Abbey Dawn, którą miałabyś nosić do końca życia, to co to by było?”

„The Wedge Pyramid Studded Heels. Ostatnio natknęłam się na moje i miałam ochotę znowu zacząć je nosić. Myślę, że wkrótce je założę!”

2. „Czy podobała Ci się praca nad „Charming”?”

„Bardzo! To było naprawdę proste! Możliwość zagrania takiej postaci jak Królewna Śnieżka sprawiła mi wielką przyjemność. Wspaniale byłoby móc popracować nad kolejnymi filmami.”

3. „Jak Twoje samopoczucie?”

„Czuję się znacznie lepiej. To proces. Jestem niezmiernie wdzięczna za moje postępy.”

4. „Twoja ulubiona piosenka obecnie?”

„”Trap Queen” Fetty Wap… Sprawia, że tańczę i podskakuję.”

5. „Jak spędzasz swój wolny czas?”

„W czasie wolnym lubię gotować i malować. Uwielbiam spędzać czas aktywnie na dworze, dlatego lubię jeździć na rolkach, deskorolce, uprawiać jogging i jogę.”

6. „Jaka jest Twoja ulubiona emotikona?”

„Uwielbiam jednorożca i te wszystkie różowe serduszka. Lubię też rockowe i muzyczne emotikony.”

7. „Czy pracujesz nad nowym albumem?”

„Trzymaj rękę na pulsie :)”

8. „Wolisz jeść słodkie czy słone rzeczy?”

„Wolę słone rzeczy, ale to się stale zmienia. Nadal uwielbiam babeczki… Przygotowuję dzisiaj kilka z okazji moich urodzin!”

9. „Co, jako artystce, daje Ci największą satysfakcję?”

„To niezwykłe móc stać na scenie przed grupą ludzi, którzy poświęcili swój czas, by przyjść i mnie zobaczyć.”

10. „Jak borelioza zmieniła Twoje życie?”

„Moje życie z pewnością zmieniło się pod wieloma względami. [Choroba] nauczyła mnie, co jest tak naprawdę ważne w życiu i jak pozytywnie myśleć.”

11. „Jakie jest Twoje urodzinowe życzenie?”

„Być zdrową i pomagać innym w walce z boreliozą.”

12. „Jeśli mogłabyś posiąść jakąś supermoc, to co to by było?”

„Czytanie w myślach – to czasami mi się udaje ;)”

13. „Co cię inspiruje?”

„Uwielbiam otwartą przestrzeń. Inspiruje mnie dobra muzyka. Natchnienia szukam również, oglądając występy innych artystów. One sprawiają, że pragnę być na scenie.”

Podobne Posty