Po pokazie „Charming” dla kinowej elity i potencjalnych dystrybutorów w Santa Monica gruchnęła wieść, że produkcja doczekała się daty premiery! Film animowany, w którym jednej z postaci głosu użyczyła Avril Lavigne zadebiutuje najprawdopodobniej 14 kwietnia 2017! Tę datę potwierdził reżyser, jednak podkreślono, że może ona nie być ostateczna. Gdzie będzie można obejrzeć film?


To pytanie jest wciąż retoryczne. Jeszcze nie dawno Ross Venokur, reżyser „Charming” nie ukrywał, że nie jest pewien, czy produkcja w ogóle doczeka się wielkiej fety z okazji premiery. W powietrzu wisiała nawet opcja automatycznego wydania filmu na DVD, bez światowej dystrybucji kinowej.

Co ustalono w Santa Monica? Tego jeszcze nie wiadomo, ale ujawnienie wstępnej daty premiery pozwala przypuszczać, że do prezentacji oficjalnego zwiastuna droga jest już krótka. A razem z nim możemy spodziewać się szczegółów!

Po sobotnim pokazie w Santa Monica pochlebne komentarze kierowane są przede wszystkim w stronę utworu, jaki na potrzeby produkcji nagrała Sia. Najprawdopodobniej to właśnie ten utwór będzie promował film. Trzymamy kciuki, żeby „Charming” nie tylko miało premierę z pięknym, czerwonym dywanem, ale także trafiło do kin w Europie.

Podobne Posty