Po ponad miesiącu nieobecności w mediach społecznościowych i jednej zamieszczonej kilka dni temu wiadomości do fanów o treści „kocham Was,” Avril nareszcie opublikowała dłuższy wpis. Stety bądź niestety nie tłumaczy on jest nagłego i dość radykalnego porzucenia kontaktu z fanami. Piosenkarka, nie pierwszy raz z resztą, postanowiła wesprzeć zespół Nickelback. Panom znów oberwało się od świata, tym razem od Marka Zuckerberga, założyciela Facebooka.


Mark testuje właśnie nowe rozwiązania w swoim inteligentnym domu i pokazując, jak fantastycznie działa system nazwany Jarvis poprosił o puszczenie „jakiejś dobrej piosenki Nickelback.” W odpowiedzi, od systemu któremu głosu użyczył aktor  Morgan Freeman, usłyszał: „Wybacz Marku, ale nie ma dobrych piosenek Nickelback.” Zdarzenie doczekało się mocnego odzewu w sieci, na co zareagowała sama Avril.

Piosenkarka opublikowała na Twitterze wiadomość, skierowaną bezpośrednio do Facebooka, w której przypomina Markowi, że osoba z jego pozycją powinna uważać na słowa.

„Masz prawo do własnych muzycznych poglądów, ale to było bardzo niesmaczne,” napisała. „Powinieneś odpowiednio ważyć słowa, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, co dzieje się teraz na świecie.” Całą wiadomość udostępniamy poniżej.

Podobne Posty