A jednak! Świąteczny prezent od Avril Lavigne okazał się czymś więcej niż nową kolekcją ubrań marki Abbey Dawn! Artystka właśnie zapowiedziała, że w 2017 roku wyda nowy studyjny krążek! Radosną wiadomość piosenkarka przedstawiła w otoczeniu zdjęcia, na którym pozuje z fortepianem. Czyżby miało ono sugerować brzmienie nowej płyty? O tym przekonamy się już niebawem!


Cześć wszystkim!! Na początku chciałabym podziękować wszystkim moim fanom za cierpliwość & wsparcie okazane mi podczas walki z boreliozą przez te dwa minione lata. To nie była tylko ciężka walka, ale też duża lekcja, która będzie miała swoje odzwierciedlenie w mojej nowej muzyce, pracy artystycznej, życiu i we mnie samej.
Moim priorytetem już zawsze będzie walka i podnoszenie świadomości na temat boreliozy pod szyldem the Avril Lavigne Foundation.
Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić, że obecnie pracuję na nową muzyką i w 2017 roku wydaję nowy album.
Nie mogę się doczekać, żeby podzielić się szczegółami i otworzyć przed Wami serce! Jestem podekscytowana prezentując Wam moje nowe piosenki. 2017 to będzie wspaniały rok!

Dokładnie tak brzmi cała wiadomość, jaką chwilę temu Avril zamieściła w sieci. Dzienna data premiery albumu nie została podana. Trudno też stwierdzić, co ma znaczyć zdanie „obecnie pracuję na nową muzyką,” bo przecież pierwsze zdjęcia z pracy nad nowymi kompozycjami pojawiły się już w październiku 2015 roku. Można je obejrzeć pod tym adresem. Na razie cieszymy się samą wiadomością i mocno liczymy, że płyty doczekamy się w pierwszej połowie nadchodzącego roku!

W Fan Clubie powstał już specjalny wątek, w którym możecie dzielić się swoimi przemyśleniami, opiniami na temat nadchodzącej płyty.

Podobne Posty