Już jest! Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią dziś do sprzedaży fizycznej w Japonii trafił najnowszy album grupy ONE OK ROCK, „Ambitions,” na którym znalazł się duet nagrany z Avril Lavigne. Utwór „Listen,” bo o nim mowa, ukazał się tylko na japońskiej wersji płyty, a posłuchać go można w playerze poniżej. Koniecznie podzielcie się swoimi opiniami na temat utworu!


W zeszłotygodniowym wywiadzie udzielonym w ramach promocji płyty zespół wyjaśnił, że pomimo, że Avril wyraziła chęć nagrania z nimi wspólnego utworu szybko okazało się, że w ich nowym repertuarze nie ma piosenki, która idealnie by jej pasowała. Wybrano „Listen”, ale nieco przerobiono utwór, by jak twierdzi ONE OK ROCK, był bardziej rockowy dla Avril. Ciekawostką, zdradzoną przez Takę, jest fakt, że nie zmieniano tonacji utworu pod wokal Avril. Co z tego wyszło? Czy się udało? Dajcie znać.

listen lyrics

Piosenka została wyprodukowana przez Colina Brittaina. Wokale nagrane przez Avril wyprodukował i zarejestrował Chris Baseford. Booklet płyty zawiera także informację mówiącą, że Lavigne podlega pod Epic Records.

Podobne Posty