Żartobliwie możemy powiedzieć, że Ryan Cabrera nareszcie się na coś przydał! Wczoraj muzyk udostępnił na swoim Instagramie nagranie video, na którym słychać śpiewającą Avril Lavigne! Krótki film, na którym przez większość czasu można posłuchać podekscytowanego, najpewniej jedzeniem, Ryana nagrano w studiu nagraniowym.


Choć niewiele na nim widać, i słychać także dużo mniej niż byśmy chcieli, żeński głos bez wątpienia należy do Avril. Co nagrywa nasza idolka? Trudno nawet ocenić, czy jest to jej autorska nowa piosenka, bo słychać jedynie cztery słowa – „because, we all need…”.

Pojawiły się już sugestie, że piosenkarka wykonuje utwór „Take Me to Church” Hoziera, bo właśnie te słowa wypowiada na końcu nagrania Ryan. Melodia i tekst zupełnie na to nie wskazują, więc pozostańmy przy myśli, że to coś nowego, z nowego albumu! Nagranie jest dostępne powyżej!

AKTUALIZACJA: Management Avril dość szybko zareagował na domysły fanów jednoznacznie dementując, że żeński głos z nagrania to Avril! Utwór nie jest więc piosenką z nowej płyty, nie jest też piosenką śpiewaną przez Avril.

Podobne Posty