Przed Avril Lavigne gigantycznie zmiany zawodowe, przed nami, jej fanami, zmierzenie się z nową rzeczywistością. Avril Lavigne oficjalnie zakończyła współpracę z Sony Music Entertainment, które przez 15 lat zajmowało się wydawaniem, promowaniem i rozpowszechnianiem jej muzyki.


Avril zaczynała pod skrzydłami Arista Records, później nagrywała dla RCA Records, a ostatni album wydała pod szyldem Epic Records. Obecnie, co właśnie potwierdziła publikując w sieci czarno-biały materiał video, jest podopieczną BMG US.

„Niesamowicie się cieszę z bycia członkiem rodziny BMG US i pracowania z nimi nad wydaniem #AL6! Jestem mocno podekscytowana dalszymi informacjami, którymi podzielę się z Wami w nadchodzących tygodniach,” napisała Avril w opisie nagrania rozpowszechnionego na wszystkie profile portali społecznościowych.

Dzisiaj, 1 marca 2017 roku oficjalnie kończy się także nasza 8-letnia współpraca z Sony Music Polska. Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko podziękować im za wsparcie, pomoc, fanty i prezenty, jakie przez te 8 lat nam dostarczali. Tymczasowo Fan Club Avril Lavigne „Take It!” Polska przestaje mieć patronat i chwilowo nie jest już oficjalnym polskim Fan Clubem.

Avril Lavigne na temat nowej płyty

„Pracując nad tym albumem mam nowy sztab ludzi, właśnie podpisałam kontrakt z BMG. W tym momencie mojej kariery, i w tym momencie życia, potrzebowałam dookoła siebie nowej energii. Czuję, że w pewnym sensie się odrodziłam. Wiele przeżyłam, także emocjonalnie. Cały proces twórczy był niezwykle terapeutyczny i pokrzepiający. Ta płyta to dla mnie proces bardzo naturalny, wywodzący się z autentycznych emocji. Mam nadzieję, że stanie się inspiracją dla wielu ludzi.”

Zach Katz, prezes BMG U.S. o Avril

„Jesteśmy dumni i bardzo się cieszymy mogąc powitać Avril w drużynie BMG. Jest prawdziwie rzadkim talentem ze wspaniałymi sukcesami zawodowymi; nie porzuca swoich wizji, niesamowita tekściarka i performerka, bardzo silna i wyjątkowa kobieta. Avril zawsze była liderką, głosem dla fanów i pokolenia – bardzo się cieszymy na współpracę.”

Jon Cohen, wiceprezes BMG U.S. o Avril

„Pracowanie z Avril było, i cały czas jest prawdziwym partnerstwem na linii współpracy kreatywnej. Ponieważ to autorka tekstów i performerka ciężko jest podważać jej pozycję w muzycznym świecie i nie możemy się już doczekać, aż przedstawimy światu jej nową muzykę.”

 

Podobne Posty