Zastanawiacie się, co stało się z produkcją „Charming,” w którą zaangażowała się Avril? Kiedy trafi do kin i kiedy będzie mogli posłuchać piosenki, jaką do filmu nagrała Avril? Nas też to zastanawia, dlatego postanowiliśmy sprawdzić, co na temat premiery „Charming” wie świat.


Okazuje się, że Ross Venokur, reżyser produkcji, przestał już ochoto komentować swoje dzieło w mediach społecznościowych. Milczy pewnie dlatego, że po tym, jak w listopadzie ujawnił przybliżoną datę premiery nie wydarzyło się nic nowego.

Po pokazie „Charming” dla kinowej elity i potencjalnych dystrybutorów w Santa Monica, który odbył się na początku listopada 2016 roku, ogłoszono, że film powinien trafić do kin 14 kwietnia 2017. Chociaż powiedziano wówczas, że ten termin może ulec zmianie chyba nie spodziewano się, że mają w drużynie Demi Lovato przez cztery miesiące termin ten nie zostanie zweryfikowany.

Data kwietniowa wciąż widnieje w rozpiskach wielu cenionych i rzetelnych stron poświęconych produkcjom kinowym, ale nie znalazła oficjalnego potwierdzenia u dystrybutorów. Czy „Charming” ma w ogóle dystrybutora? To jest pytanie, jakie pada najczęściej, bo zaczęły pojawiać się głosy, że 3QU Media albo wyda film od razu na DVD/Blu Ray albo sprzeda go Netflixowi.

W sieci można znaleźć też niepotwierdzoną informację, że premierę produkcji przesunięto na sierpień tego roku…

Wczoraj Wilmer Valderrama, który wciela się w produkcji w postać Królewicza, i jest drugim producentem wykonawczym, zamieścił na Instagramie pierwsze zdjęcie gotowej animacji. W scenie widać trzy księżniczki, najprawdopodobniej w jednej z finałowych scen. Zdjęcie można zobaczyć u góry.

Niedawno także biorąca udział w produkcji Ashley Tisdale wypowiedziała się na jej temat. Piosenkarka została zapytana przez fanów, kiedy odbędzie się premiera piosenki „Trophy Boy,” jaką nagrała wspólnie z Avril Lavigne i G.E.M. Odpowiedziała, że „niebawem,” nie podając konkretnej daty i niechcący wprowadziła wszystkich w błąd mówiąc, że w piosence śpiewa także Demi Lovato. „Przepraszam, pokręciło mi się. Demi nie śpiewa w tej piosence, ale jest w tej scenie!,” sprostowała dzień później, gdy media obiegła informacja, że Lovato nagrała ten utwór razem z nimi.

Przypominamy, że Avril zakończyła prace nad rolą Królewny Śnieżki w styczniu 2016 roku. Wszystko, co do tej pory powiedziano o produkcji można przeczytać tutaj.

Podobne Posty