Autor muzyki i tekstów, Zane Carney, który od ubiegłego roku pracuje z Avril Lavigne nad piosenkami na jej nową studyjną płytę uwielbia organizować różnego rodzaju livestreamy dla swoich fanów. Wczoraj niezapowiedzianie pojawił się na żywo na Instagramie i opowiedział o pracy z Avril Lavigne. Zrobił to chwilę po tym, jak zakończył kolejną sesję nagraniową z piosenkarką!

Osoby, którym udało się trafić na live stream mogą się chyba uznać za prawdziwych szczęściarzy, bo Zane zagrał dla nich główny riff z piosenki „Warrior” i zaśpiewał jej króciutki fragment! Niestety zaletą, i wadą, streamów z Instagrama jest brak możliwości zapisu, więc o tym, jak brzmiał ten riff możemy dowiedzieć się z niezbyt szczegółowych opisów.

Widzowie live streamu zgodnie twierdzą, że Zane zagrał riff piosenki na gitarze akustycznej, więc nie mają pewności, jak w rzeczywistości brzmi wersja zarejestrowana przez Avril. Nie wiadomo, czy jest to piosenka oparta na gitarze akustycznej, czy też nie.

„Zagrał maleńki fragment na gitarze, riff który brzmiał jak podstawa utworu. W tekście była fraza „warrior, warriors like…”, a całość brzmiała naprawdę przyjemnie!”

Zane wspomniał także, że piątkowa sesja nagraniowa z Avril dotyczyła czwartej piosenki z płyty. Nie uzasadnił jednak, jak należy rozumieć „czwartą piosenkę” – czy jest to czwarty utwór z tracklisty, czy czwarta piosenka z trzech, nad którymi już zakończono pracę, a może czwarta z tych, nad którymi to on pracuje z Avril.

Podobne Posty