Doczekaliśmy się! Po miesiącach zapowiedzi i miesiącach ciszy opublikowano pierwszy oficjalny zwiastun fimu animowanego „Charming”, w którym będzie można usłyszeć głos Avril. Piosenkarka użyczyła go Królewnie Śnieżce. W zwiastunie można oczywiście zobaczyć postać, której głos podłożyła Avril, ale zdecydowanie więcej w nim głosu Sii, która podkłada głos drugiej głównej postaci, i Wilmera grającego Księcia.


W piosence wykorzystano także fragment piosenki „Trophy Boy,” jaką Avril nagrała wspólnie z G.E.M i Ashley. Trailer wypuścił dystrybutor filmu na terenie Południowej Afryki. Tam „Charming” wejdzie do kin 4 sierpnia. Daty amerykańskiej i europejskiej premiery nie są znane. Wciąż nie można wykluczyć, że film ukaże się od razu na nośnikach fizycznych i trafi do oferty np. Netflixa.

Przypominamy, że Avril zakończyła pracę nad produkcją w styczniu 2016 roku. Reżyserem tej animowanej komedii jest Ross Venokur, który jest również twórcą scenariusza, a producentem John H. Williams, znany z pracy przy Shreku. W rolę Kopciuszka wcieliła się Ashley Tisdale, a Gloria Tang Tsz-kei przeobraziła się w Śpiącą Królewnę. W produkcji bierze udział także Demi Lovato.

AKTUALIZACJA: Potwierdzono, że „Charming” trafi do amerykańskich i kanadyjskich kin 4 sierpnia. Taką wiadomość przekazało ET Canada publikując zwiastun. Co ciekawe, amerykański Cosmopolitan twierdzi, że data premiery filmu nie jest znana, a dystrybutor filmu na terenie Południowej Afryki usunął zwiastun…

AKTUALIZACJA #2, czerwiec: Wilmer Valderrama, który podłożył głos do postaci Księcia, poinformował swoich fanów, że wszystkie dostępne daty premiery filmu nie są prawdziwe. „Nie mogę zdradzić dokładnej daty, ale zaplanowano ją na początek 2018 roku,” powiedział.

Podobne Posty