Avril Lavigne przyleci w lipcu do Chicago, żeby zagrać koncert w ramach serii Soundstage. Takie informacje pojawiły się w sieci. O ile na razie nic nie sugeruje, że są one prawdziwe, warto sprawdzić, czym jest Soundstage i na ile informacje o występie naszej idolki mogą być prawdziwe.

Według plotek Lavigne dołącza do listy artystów wytwórni BMG, którzy zagrają intymny, akustyczny koncert w Grainger Studio w Chicago. Całość, jak w przypadku innych artystów, powstaje we współpracy z PBS Foundation i WTTW Chicago, zostanie wydana na nośnikach CD, DVD oraz wyemitowana przez państwową amerykańską telewizję.

W przeszłości wielu artystów BMG właśnie tak zaczynało promocję swoich nowych albumów. Avril miałaby więc zaprezentować zarówno nowe, jak i stare utwory.

Informację o akustycznym koncercie Avril zaplanowanym na lipiec ujawnił w maju tego roku pracownik agencji informacyjnej YC. Nik Hatziefstathiou napisał, że zaproszono go na showcase Avril, która zagra swoje największe przeboje począwszy od roku 1999. Ta pomyłka w datach, bo przecież pierwsza płyta Lavigne ukazała się w 2002 roku, sprawiła że Nik nie był zbyt wiarygodny.

Ostatnią artystką, która zarejestrowała taki koncert była Regina Spektor. Koncert nagrano w lipcu 2016 roku, a wyemitowano w październiku 2016 roku. Chwilę przed jego rejestracją Regina zapowiedziała premierę nowego albumu…

Podobne Posty