Wytwórnia płytowa, dla której nagrywa Avril Lavigne, BMG US wydała specjalne oświadczenie, w którym pochwaliła się nawiązaniem nowych umów pozwalających lepiej promować muzykę ich twórców w Kanadzie. W oświadczeniu wspomniano także o nowym studyjnym krążku Avril.


„Lavigne obecnie kończy w studiu prace nad nowym studyjnym albumem. Płyta ukażę się pod koniec tego roku.” Te słowa potwierdzają, że premiera albumu wciąż planowana jest na ten rok. Choć, przynajmniej spoglądając na stworzoną przez nas ankietę, niewielu fanów jeszcze w to wierzy.

Od trzech dni Avril publikuje kolejne zdjęcia ze studia nagraniowego, głównie te pokazujące, że pracuje nad wokalami. W pracy, co sama potwierdziła, wspiera ją Chris Baseford. W przeszłości wyprodukował dla Avril wokale do piosenki „Listen” nagranej wspólnie z ONE OK ROCK oraz utwory „Fly” i „You Ain’t Seen Nothin’ Yet”.

Media, które przestały już wspominać o nowej płycie podchwyciły temat publikując nowe (dostępne tutaj) zdjęcia Avril opuszczającej jeden z klubów w Hollywood w towarzystwie producenta muzycznego J. R. Rotema. Oczywiście wszystko za sprawą „trzymania się za ręce” oraz rzekomego romansu, który wypatrzono na zdjęciach. Chyba możemy uznać, że właśnie obserwujemy pierwsze akcje promocyjne!

Podobne Posty