Piątkowy wieczór Avril Lavigne spędziła w trasie koncertowej. Poniekąd oczywiście. Chad Kroeger zaprosił ją do udziału w trwającej właśnie amerykańskiej odsłonie trasy koncertowej Nickelback. Zdjęcia z 8 września są dostępne tutaj.


Piosenkarka wspólnie z grupą przyjaciół zjawiła się w Greek Theater w Los Angeles, a pod koniec koncertu pojawiła się na scenie u boku zespołu. Chad zaprosił Avril do wspólnego wykonania piosenki „Rockstar”. Amatorskie nagrania video z ich występu udostępnialiśmy już w naszej facebookowej grupie. To najdłuższe prezentujemy poniżej.

Co ciekawe, na kilka godzin przed wspólnym występem na My Stories Avril pojawiło się wspólne zdjęcie z Chadem. Chwilę później Artystka udostępniła wspólnie zdjęcie z Jonathanem Rotemem, wykonane kilka(naście?) dni lub nawet tygodni wcześniej w studio nagraniowym. Po pewnym czasie każde ze zdjęć zostało usunięte.

Wspomniane zdjęcia są dostępne kolejno tutaj i tutaj. Natomiast TUTAJ można zobaczyć nagranie, jakie Avril wrzuciła na swój instagramowy profil.

Podobne Posty