Jeśli mielibyśmy wskazać jeden europejski kraj, w którym muzyka Avril od zawsze cieszyła się dużą popularność bezsprzecznie byłyby to Włochy. Dzisiaj tamtejszy oddział BMG odpisał na Twitterze na wiadomości fanów, którzy od tygodni (a nawet miesięcy) wypytywali o nową płytę. Odpowiedź nie jest zaskoczeniem.

Przedstawiciel wytwórni poinformował, że premiera albumu została przesunięta na rok 2018. Polecił także śledzenie BMG Italy na Facebooku, gdzie będą pojawiać się wszystkie ważne informacje w dotyczące płyty.

IMG_20171013_141230

Nowe zdjęcie Avril // Akcja urodzinowa 2017

To, że album nie ukaże się w tym roku można było wywnioskować spoglądając w kalendarz wydawniczy, w którym próżno szukać nazwiska Lavigne. Informacja BMG jedynie potwierdza przypuszczenia, chociaż nie można wykluczyć, że włoski oddział nie ma na temat albumu żadnych informacji, a swoją wiedzę opiera, po prostu, właśnie na braku informacji o planie wydania płyty w kalendarzu premier BMG zaplanowanych na rok 2017.

Odpowiadałoby to na pytanie, dlaczego wytwórnia, mimo zapytania fanów, nie udzieliła odpowiedzi na pytanie, czy pierwszy singiel ukaże się jeszcze tej jesieni.

Mamy nadzieję, że przed końcem roku Avril wyjaśni, na jakim etapie prac nad płytą się znajduje.

Podobne Posty