Posłuchaj nowej piosenki Avril! To świąteczny duet

Kilka dni temu Avril Lavigne zamieściła na Instagramie zdjęcie pokazujące, że nagrywa swoje partie do jednej z najbardziej kultowych świątecznych piosenek. Dzisiaj, na nieco ponad miesiąc przed Wigilią, utwór niespodziewanie i bez zapowiedzi trafił do oferty serwisów streamingowych.

Przy nagrywaniu „Baby It’s Cold Outside” Avril wsparł Jonny Blu. Czekając na jakieś oficjalne słowo od Avril odsyłamy Was na iTunes, gdzie można zakupić utwór oraz posłuchać zapowiedzi. Koniecznie nie zapomnijcie dać nam znać, co sądzicie o pierwszej od lat świątecznej piosence od Avril!

Jonny Blu to piosenkarz i tekściarz, który największą karierę robi w Chinach. Tam wydaje swoje płyty i tam ma największą widownię. Jego duet z Avril bardzo niespodziewanie pojawił się w kilku serwisach z muzyką streamingową już cztery godziny temu. Teraz jest również dostępny na iTunes, które sugeruje, że piosenka ukazała się w środę, 22 listopada.

Cóż, biorąc pod uwagę, że naprawdę nikt jej nie zapowiadał, mogłaby być udostępniona już tydzień temu i nikt nie zwróciłby na nią uwagi…

Podobne Posty