Wiele wskazuje na to, że Avril Lavigne bardzo intensywnie pracowała (bądź nadal pracuje) nad nowymi utworami z Lauren Christy. W systemie rejestracyjnym Harry Fox Agency, zajmującym się zarządzaniem prawami do utworów muzycznych, zarejestrowano nowy utwór, którego współautorką jest Avril.

Piosenka nosi tytuł “Don’t Stop” i powstała przy współpracy z wspomnianą Lauren, a także grupą innych twórców. Pośród nazwisk pojawiają się Ketil Jansen z norweskiego zespołu Lemaitre, Sebastian Kornelius znany jako Coucheron i Tayla Parx współpracująca z plejadą gwiazd światowego popu, m.in. JoJo, Fifth Harmony i Demi Lovato. Jansen i Kornelius specjalizują się w elektropopie i indie.

Jest to trzeci oficjalnie zarejestrowany nowy utwór współtworzony przez Avril i zarazem czwarta nowa piosenka, którą potencjalnie może wykonywać Lavigne. Potencjalnie, bowiem w przyszłości w zasadzie żadna z zarejestrowanych w bazach piosenek nie trafiała na wydawnictwa Avril. Te utwory, które pojawiały się na albumach upubliczniano w bazie po ujawnieniu tracklisty albumu.

Podobne Posty