Pod koniec ubiegłego roku w katalogu Amerykańskiego Stowarzyszenia Kompozytorów, Autorów i Wydawców, gdzie rejestrowane są utwory muzyczne objęte prawami autorskimi pojawił się tytuł nowej piosenki Avril Lavigne. O utworze „In Touch” spekulowano wiele – początkowo sądzono, że to jest duet z Bebe Rexhą, która była wpisana, jako współautorka utworu. Później okazało się, że nie jest to duet, a utwór Avril. Teraz Bebe Rexha ujawnia szczegóły powstania piosenki i poznania Avril.

„Napisałam „In Touch” z jednym z chłopaków, Avril ją usłyszała i chciała nad nim dalej pracować. Piosenka jest naprawdę dobra, ale nie wiem, czy znajdzie się na jej płycie. Chciałabym któregoś dnia spotkać się z Avril w studiu i napisać coś wspólnie. Avril jest świetną songwriterką,” powiedziała Bebe w wywiadzie dla Official Charts.

Wspomniała również, że po raz pierwszy spotkała się z Lavigne podczas kolacji Women in Harmony, którą zorganizowała w lutym. Zdjęcia z kolacji są dostępne tutaj. Natomiast tutaj można znaleźć wszystkie informacje na temat „In Touch”.

Podobne Posty