W piątek Avril poinformowała, że w najbliższych dniach odbędzie się sesja zdjęciowa na okładkę jej szóstej studyjnej płyty. Wówczas zamieściła zdjęcie z przymiarek, które odbyły się w jej domu. W poniedziałek natomiast cała ekipa stylistów, asystentów i sam fotograf zameldowali się w domu Avril, aby wykonać zdjęcia, które trafią do bookletu płyty. A z pewnością na jej okładkę, bo takie zdjęcie miało tego dnia postać.

 


Za pośrednictwem mediów społecznościowych Avril pokazywała, co dzieje się za kulisami. Wszystkie nagrania można znaleźć na grupie. Co wiemy o sesji i kto nad nią pracował?

  • Głównym fotografem jest David Needleman, a więc pierwszy raz od lat okładkowe zdjęcie nie zostanie wykonane przez Marka Liddella! David pracował z Avril nad sesją zdjęciową dla Hollywood Reporter w 2014 roku.
  • Planem sesji zdjęciowej, dokładnie tak samo, jak w przypadku niedawnej sesji reklamującej nową kolekcję Abbey Dawn, jest posiadłość, którą Avril i Ryan wynajmują w Los Angeles. W tamtejszym basenie wykonane zostało okładkowe zdjęcie – zarówno Avril jak i David potwierdzili, że głównym miejscem zdjęć będzie basen.
  • Stylizacją fryzury Avril zajęła się Lauren Bates. Ta sama osoba, która stylizowała Avril na potrzeby Abbey Dawn. Makijaż wykonał natomiast przyjaciel piosenkarki, Gabriel Panduro.
  • Do sesji Avril ubrała Joseph Zee z pomocą Noey Duran i Lizy Cutsforth.

Aktualizacja: Gabriel podzielił się swoimi wrażeniami z sesji publikując wpis na Instagramie. Możemy w nim przeczytać, że okładkę ozdobi zdjęcie, które zostało wykonane jako jedno z pierwszych, w pierwszej ze stylizacji i w pierwszej scenerii. Biorąc pod uwagę, że rozpoczęto od zdjęć w wodzie, najprawdopodobniej to właśnie jedno z nich zobaczymy na okładce szóstego albumu! Później wykonywano jeszcze inne ujęcia, w innych sceneriach i stylizacjach. „Zdjęcia są przepiękne, wyraziste i każde z nich opowiada historię,” napisał.

Podobne Posty