Coraz więcej spekulacji pojawia się wokół nowego teledysku Avril Lavigne. Klipu, nad którym Avril miała rozpocząć prace w tym tygodniu, o czym poinformowała w sobotę.

Podkreślenie, że to Avril miała ją rozpocząć jest bardzo ważne, bowiem przeglądając portale społecznościowe można się dowiedzieć, że pierwsze zdjęcia nakręcono… w ubiegłym tygodniu! I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że aby je nakręcić ekipa filmowa wybrała się aż na Islandię!

Skąd te przypuszczenia? Wszystko rozpoczęło się od Avril, która na Instagramie zaczęła obserwować reżysera Elliotta Lestera. Mężczyzna, już w ubiegłym tygodniu, tagował piosenkarkę na zdjęciach z Islandii – z lotniska, z autostrady. Na zdjęciach otagowana została także cała ekipa filmowa oraz dziewczyna przypominająca Avril.

Fotografia z planu, na którym widać blondynkę w warkoczykami, z paznokciami pomalowanymi na biały kolor – czyli wystylizowaną dokładnie tak, jak w ostatnim czasie Avril stylizuje się do sesji zdjęciowych – zostało usunięte zaraz po tym, jak fani zaczęli zadawać pytania o Avril. Zdjęcie można zobaczyć poniżej.

Cała ekipa filmowa, na co dzień związana z firmą Chromista, przebywa obecnie w Kalifornii. Z ich portfolio można wyczytać, że pracowali m.in. nad teledyskiem 30 Seconds to Mars do piosenki „A Beautiful Lie” (reżyserią zajął się właśnie Elliott Lester), Portugal. The Man do utworu „Rich Friends” czy „No Giving In” Rudimental. Godzinę temu, jeden z członków ekipy, zamieścił na Instagramie filmik z planu zdjęciowego w Kalifornii – nagranie można obejrzeć powyżej.

Może być ono potwierdzeniem, że na Islandii nagrano ujęcia, które w postprodukcji zostaną wykorzystane w najnowszym klipie Avril, który będzie w części (lub całości) nagrywany na green screenie. Obecność dublerki Avril, czyli wspomnianej wyżej blondynki może natomiast sugerować, że w teledysku pojawią się sceny, w których z jakiegoś powodu nie mogła zagrać Lavigne. Istnieje też możliwość, że piosenkarka nie wybrała się na Islandię z innych, np. czysto ekonomicznych, powodów.

Ile w tych spekulacjach prawdy, a ile naciąganych teorii? Być może przekonamy się już niebawem, a może będziemy musieli poczekać aż do premiery teledysku.

AKTUALIZACJA z 22.08: Powyższe spekulacje zostały potwierdzone! Na Islandii nagrywano ujęcia do nowego teledysku Avril!

Podobne Posty