Producent i współautor singla „Head Above Water”, Stephan Moccio zamieścił na swoich profilach w mediach społecznościowych kilka wiadomości związanych z premierą nowego singla Avril. W nagraniu na Instastories podziękował fanom piosenkarki za wszystkie pozytywne słowa w kierunku utworu, natomiast w video wiadomości zamieszczonej na Instagramie wypowiedział się na temat pracy z Kanadyjką.

„Zaszczytem było pracowanie nad „Head Above Water” z Avril, która obdarowała nas niezwykle szczerym i inspirującym występem, który przekracza granice. Jestem dozgonnie wdzięczny Avril i Travisowi” – czytamy. W dalszej części znajduje się podziękowanie dla wszystkich osób, które pomogły nagrać finalną wersję piosenki, m.in. perkusisty Aarona Sterlinga.

Do wiadomości dołączony został materiał video, na którym Stephan gra na fortepianie fragment „Head Above Water”. Zgodnie z opisem nagranie jest stare i pochodzi z sesji nagraniowych. Na Instastories muzyka można natomiast znaleźć dwa dodatkowe, nowe nagrania, na których gra fragmenty piosenki.

Podobne Posty