Travis Clark, współautor najnowszego singla Avril Lavigne zamieścił w mediach społecznościowych wiadomość dotyczącą piosenki „Head Above Water” oraz współpracy z Kanadyjką. Wiadomość została opublikowana dwa dni temu, gdy singiel znalazł się na #1 miejscu najczęściej kupowanych utworów popowych na iTunes*.

„Obudzić się i zobaczyć #1 popową piosenkę na ŚWIECIE to mój nowy ulubiony sposób na rozpoczynanie dnia!,” zaczął. „Napisałem „Head Above Water” z Avril, jedną z bezsprzecznie najbardziej utalentowanych, utytułowanych i inspirujących muzyków, z którymi kiedykolwiek zdarzyło mi się pracować. Ten utwór jest niezwykle wyjątkowy. Nie jestem w stanie zliczyć, ile razy słuchałem tej piosenki odkąd ją napisaliśmy, ale nigdy nie mam jej dość, a pasja, jaką w niej słyszycie jest autentyczna. Avril włożyła w tej utwór całą swoją duszę i możecie to usłyszeć w każdym pojedynczym dźwięku.”

W dalszej części wiadomości zachęcił swoich obserwatorów do zakupienia utworu dodając, że zarówno dla niego, jak i dla Avril, taki zakup wiele znaczy. Kończąc zwrócił się bezpośrednio do Avril.

„Dziewczyny i ja uwielbiamy Cię i bezsprzecznie jesteś częścią naszej rodziny i już zawsze tak będzie. Dziękuję, że pozwoliłaś mi być częścią tej przepięknej, zmieniającej życie piosenki. Jenny, Kinsley, Kya i ja jesteśmy wdzięczni, że pojawiłaś się w naszych życiach.” Wiadomość można znaleźć tutaj.

*Singiel od trzech dni nie schodzi z #1 miejsca listy najpopularniejszych piosenek (z wszystkich gatunków) na iTunes.

Podobne Posty