Zane Carney, gitarzysta i autor piosenek, z którym przez kilkanaście miesięcy Avril Lavigne pracowała nad materiałem na swój nowy, szósty studyjny album potwierdził tytuł nowego utworu, który trafi na krążek. Piosenka nosi tytuł „Crush” i pierwsze informacje o jej istnieniu pojawiły się już półtora roku temu. We wrześniu 2017 roku „Crush” pojawiło się pośród hashtagów, którymi Lavigne zapowiadała nową płytę – pisaliśmy o tym tutaj.

Ostatnio Zane skomentował publikację Avril zawierającą fragment singla „Head Above Water”. W swoim komentarzu napisał, że mimo iż napisał wspólnie z Avril utwór „Crush” to jego ulubionym i tak pozostaje piosenka „Head Above Water”, którą skomponował Clark i Moccio. Komentarz wydaje się być potwierdzeniem, że „Crush” trafi na album.


Ten sam komentarz wywołał też lawinę pytań o to, czy Zane popełnił błąd/literówkę pisząc „your” z dużej litery i odmieniając w ten sposób, czy to tytuł piosenki, nieznanej nam z tytułu, którą miał na myśli. Z kontekstu komentarza wynika jednak, że zwrócił się w ten sposób do twórców pierwszego singla.

Podobne Posty