Avril w programie Ellen K. Nowa płyta w przyszłym roku!

Dziś rano czasu lokalnego Avril Lavigne pojawiła się w rozgłośni radiowej 103.5FM w Kalifornii w programie Ellen K. Za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych Kanadyjka poinformowała o wizycie, publikując m.in. zdjęcia wykonane za kulisami. Podczas pierwszej radiowej rozmowy od czasu wydania singla „Head Above Water” padło zdanie, na które czekaliśmy od lat. Ellen K ujawniła, że szósta studyjna płyta Avril ukaże się w lutym 2019 roku! Jej słowa zostały kilka minut później potwierdzone przez samą Avril, która dodała, że na albumie znajdzie się piosenka „Warrior”.

„Wspaniale jest wrócić. W lutym wydaję nowy album, „Head Above Water”. Znajdzie się na nim m.in. piosenka „Warrior” i kilka utworów, które sama wyprodukowałam”.

W ten sposób w zasadzie potwierdzono, że pełna wersja oświadczenia prasowego, która swego czasu znalazła się na stronie Universal Music Publishing Group była prawdziwa. Wspomniany komunikat można znaleźć tutaj. W trwającej niespełna dziesięć minut rozmowie, której przysłuchiwała się m.in. managerka Avril, rozmawiano o nowym singlu. Lavigne ponownie przypomniała, w jakich okolicznościach powstał, co dla niej znaczy i dlaczego jest to utwór, z którym może się utożsamić każdy z nas.

„Chad pomógł mi nagrać wokale. To był moment, w którym większość czasu spędzałam w łóżku. Zaprosił mnie do siebie do domu, do swojego studia nagraniowego. Nie byłam do końca pewna, co z tego wyniknie, bo nie śpiewałam już od dłuższego czasu. Obawiałam się, że nie będę w formie, że mój głos będzie słaby, ale okazał się silny i pełen emocji. W trakcie śpiewania prawie się rozpłakałam. Chad przybiegł do butki, zaczął mnie powstrzymywać. To był bardzo emocjonujący moment,” wspominała.

Nawiązano także do weekendowej obecności Avril na imprezie halloweenowej zorganizowanej przez JustJared: „Gdy poruszasz się po Hollywood musisz liczyć się z tym, że ktoś zrobi Ci zdjęcie. Byłam na to przygotowana,” powiedziała Avril. Prócz tego rozmawiano o programie Ellen, powrocie Avril do muzyki oraz o tym, jak dobrze jest znów słuchać piosenki Avril w radiu, a także tatuażach Avril i tatuażach Kris Jenner.

„Może powinnam wytatuować sobie napis head above water? Nigdy nie zrobiłam sobie tatuażu z tytułem piosenki,” zaczęła zastanawiać się Avril, na co Ellen błyskawicznie zareagowała z aprobatą. Wyemitowaną rozmowę prezentujemy w odtwarzaczu poniżej.

Listen to „Avril Lavigne Reunites With Ellen K” on Spreaker.

Podobne Posty