reklama-avril

Po tym, jak na stronie Universal Music Publishing Group odnaleziono pełną wersję oświadczenia prasowego na temat nowego albumu Avril Lavigne zaczęło pojawiać się coraz więcej plotek sugerujących, że datę wydania krążka poznamy w pierwszym tygodniu października. Wspomniane oświadczenie, którego treść publikowaliśmy tutaj, zostało usunięte ze strony firmy i podmienione na krótszą wersję. Identyczną z tą, która pojawiła się na stronie Avril, i została rozesłana do mediów, w dniu zapowiedzi singla „Head Above Water”.

Wczoraj perkusista Avril, Rodney Howard, najbardziej aktywny w mediach społecznościowych członek jej zespołu, zamieścił na Instagramie krótki film z perkusją i nagraniem z klipu „Head Above Water” w tle i oznaczył go „Times Square, New York City”. Rodney słynie z tego, że niemalże każdy z jego postów oznaczony jest nowojorską lokalizacją, jednak dokładne wskazanie miejsca to u niego nowość.

Czy Avril wybrała się do Nowego Jorku? Czy plotki o dzisiejszym ogłoszeniu daty premiery szóstego albumu okażą się prawdziwe? Na razie zostaje nam wspomnienie długiej wersji oświadczenia prasowego, które zdradziło tytuły kilku piosenek, tytuł płyty i jej autorów.


Dołącz do nas! Poszukujemy nowych osób do redakcji! Wejdź tutaj, zapoznaj się z formularzem i prześlij swoją kandydaturę. Czekamy do 15 października.

Podobne Posty