Po tym, jak na stronie Universal Music Publishing Group odnaleziono pełną wersję oświadczenia prasowego na temat nowego albumu Avril Lavigne zaczęło pojawiać się coraz więcej plotek sugerujących, że datę wydania krążka poznamy w pierwszym tygodniu października. Wspomniane oświadczenie, którego treść publikowaliśmy tutaj, zostało usunięte ze strony firmy i podmienione na krótszą wersję. Identyczną z tą, która pojawiła się na stronie Avril, i została rozesłana do mediów, w dniu zapowiedzi singla „Head Above Water”.

Wczoraj perkusista Avril, Rodney Howard, najbardziej aktywny w mediach społecznościowych członek jej zespołu, zamieścił na Instagramie krótki film z perkusją i nagraniem z klipu „Head Above Water” w tle i oznaczył go „Times Square, New York City”. Rodney słynie z tego, że niemalże każdy z jego postów oznaczony jest nowojorską lokalizacją, jednak dokładne wskazanie miejsca to u niego nowość.

Czy Avril wybrała się do Nowego Jorku? Czy plotki o dzisiejszym ogłoszeniu daty premiery szóstego albumu okażą się prawdziwe? Na razie zostaje nam wspomnienie długiej wersji oświadczenia prasowego, które zdradziło tytuły kilku piosenek, tytuł płyty i jej autorów.


Dołącz do nas! Poszukujemy nowych osób do redakcji! Wejdź tutaj, zapoznaj się z formularzem i prześlij swoją kandydaturę. Czekamy do 15 października.

Podobne Posty