Avril: ćwiczę do nagrań nowego wideo

Za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie Avril Lavigne zamieściła wiadomość z informacją, że przygotowuje się do nagrania nowego wideo! Wiadomością jest krótkie nagranie, na którym Lavigne gra fragment nowego utworu na fortepianie, w swoim domu w Kalifornii. Czy zapowiadany przez Avril materiał to teledysk? Czy zobaczymy go jeszcze w tym roku? Czy ewentualny klip powstaje do drugiego singla z albumu „Head Above Water”? Czy jest to ballada? Te i wiele innych pytań już spływa w stronę Avril od niecierpliwych fanów. My też nie możemy się doczekać, zwłaszcza, że podobny fragment słyszeliśmy już ponad rok temu…


Piosenka, choć oficjalnie nie poznaliśmy jeszcze jej tytułu to jeden z najstarszych utworów, jakie znajdą się na szóstej studyjnej płycie Avril. Być może jest to „Warrior”, o którego istnieniu Avril informowała m.in. składając życzenia noworoczne czy podczas czatu z fanami.

Fragment piosenki, zagrany również na fortepianie, można było usłyszeć w czarno-białym materiale wideo, który pojawił się w sieci w dniu oficjalnego ogłoszenia odejścia Lavigne z Epic Records i podpisania kontraktu z BMG US. Było to w marcu 2017 roku. Nagranie jest dostępne tutaj.

Wskazówką może być też szereg czarno-białych zdjęć, które w ostatnich dniach pojawiły się na profilach Avril oraz sam fakt, że przygotowując się do nagrania Avril gra na instrumencie. Być może będzie to nagranie live nowego utworu połączone, np. z oficjalną zapowiedzią płyty? Opcji jest wiele. Na szczęście do lutego coraz bliżej!

AKTUALIZACJA: Po kilku godzinach pracach na planie Avril poinformował, że tajemniczy materiał został nagrany. Pośród wiadomości na jego temat pojawiło się poniższe video – Lavigne w czerwonej sukience na tle choinki. Czy to podpowiedź dotycząca tematyki utworu?

Podobne Posty