Avril Lavigne zaśpiewa w finale Dancing With The Stars

W poniedziałek, 19 listopada Avril Lavigne będzie jedną z muzycznych gwiazd finałowego odcinka amerykańskiej edycji programu Dancing With The Stars, czyli Taniec z Gwiazdami. Piosenkarka zaprezentuje swój najnowszy singiel, piosenkę „Head Above Water”.

Freestyle do utworu wykonywanego przez Avril zatańczą Alexis Ren i Alan Bersten. Takie informacje podano w oficjalnym oświadczeniu prasowym na temat ostatniego odcinka 27-mej edycji show.

Oprócz Avril w programie wystąpi także Lauren Daigle z przebojem „You Say”, który od tygodni utrzymuje się na #1 miejscu list popularności w formacie Christian, gdzie skutecznie pozbawiło „Head Above Water” miejsca na najwyższym stopniu podium zestawień Billboard.  Widzowie będą mogli też podziwiać występy: Dan + Shay, Robin Thicke, Tinashe i John Schneider.

Dla Avril będzie to kolejny w karierze występ w Dancing With The Stars. Ostatni raz wystąpiła w programie promując singiel „Here’s To Never Growing Up” w 2013 roku. Wcześniej wystąpiła m.in. z singlem „Hot”.

Podobne Posty