Avril w finałowym odcinku Dancing with the Stars

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w poniedziałkowy wieczór Avril Lavigne wystąpiła w finałowym odcinku 27-mej edycji programu Dancing with the Stars. Kanadyjka wykonała swój najnowszy singiel, piosenkę „Head Above Water”, do której freestyle zatańczyli Alexis Ren i Alan Bersten. Pierwsze, słabej jakości nagranie video z występu prezentujemy w odtwarzaczu poniżej. Było to drugie telewizyjne, a trzecie w ogóle, wykonanie „Head Above Water” na żywo. Bezpośrednio po występie przypomniano, że album zatytułowany „Head Above Water” ukaże się w lutym 2019 roku.


Przed występem piosenkarka podzieliła się kilkoma zdjęciami wykonanymi za kulisami. Jednym ze zdjęć było selfie z obecnym partnerem, Phillipem. To pierwsze tego typu zdjęcie pary, jakie pojawiło się na profilu Avril w mediach społecznościowych:

Przypominamy, że para spotyka się od początku tego roku. Ich pierwsze wspólne zdjęcia wykonane przez paparazzich pojawiły się już w marcu. Zakulisowe zdjęcia z programu można znaleźć na naszej grupie. Również tam zamieściliśmy krótkie nagranie z próby generalnej z tancerzami oraz wszystkie udostępnione przez Lavigne nagrania z prób w jej domu.

Dla Avril nie był to pierwszy występ w programie Dancing with the Stars. Wcześniej pojawiła się w programie z singlem „Hot”, „Complicated” i „Here’s to Never Growing up”, jednak jeszcze nigdy nie śpiewała w finałowym odcinku!

Podobne Posty