Poznaliśmy tytuł kolejnej nowej piosenki!

W ostatnich dniach znów nieco więcej dowiadujemy się o utworach, które powstały podczas ostatnich miesięcy prac nad szóstym studyjnym albumem Avril. Dzięki systemowi rejestracyjnemu GEMA poznaliśmy tytuł kolejnej piosenki, jaką Lavigne napisała wspólnie z Jonathanem Rotemem!

Utwór nosi tytuł „Lights Out” i właśnie pojawił się w bazie niemieckiej instytucji zarządzającej prawami autorskimi do utworów muzycznych. To już druga w ostatnich dniach piosenka tego duetu, która doczekała się rejestracji. Pierwszą było „Birdie”, o czym pisaliśmy tutaj. Co ciekawe, za pierwotną wersję singla „Head Above Water” również odpowiada Rotem. To on był pierwszym producentem piosenki, a dopiero później trafiła ona w ręce Stephena Moccio. Takie informacje można wyczytać w szczegółach rejestracyjnych singla.

O ile wiadomo, że „Birdie” ma trafić na album „Head Above Water”, „Lights Out” to kompozycja, o której istnieniu dowiadujemy się właśnie teraz. Czy trafi na album? A może to jeden z odrzuconych utworów? Premierę nowej płyty Avril zaplanowano na luty 2019.

Podobne Posty