Trzy nowe tytuły piosenek ujawnione. Co o nich wiemy?

Poznaliśmy tytuły trzech nowy piosenek Avril Lavigne, ich producenta oraz rok powstania. Każdy z utworów napisano na album „Head Above Water”, który ma się ukazać w lutym 2019 roku. Informacje o piosenkach pojawiły się na stronie Primary Wave, która (w dużym skrócie) zajmuje się prawami autorskimi do utworów muzycznych swoich twórców.

Jednym z tych twórców jest Jon Levine. Twórca m.in. przeboju „Fight Song” Rachel Platten spotkał się w studiu nagraniowym z Avril Lavigne i wyprodukował dla niej trzy utwory: „Bigger Wow”, „Souvenir” oraz „Insane”. Jest on również współautorem piosenki „Bigger Wow”. O wszystkich tych utworach można przeczytać w katalogu wydawniczym producenta.

Kompozycje powstały w tym roku i patrząc na stronę Jona, również w tym roku miały zostać wydane. Jak wiadomo, m.in. od samej Avril, płyta „Head Above Water” ukaże się w lutym 2019 roku. Trzy nowe tytuły dają łącznie dwanaście tytułów piosenek, o których istnieniu i powstaniu z myślą wydania na nowej płycie wiemy. Czy to pełna tracklista? Zapraszamy do dyskusji na naszej grupie.

Oto wszystkie do tej pory ujawnione tytuły, kolejność przypadkowa:

Head Above Water
Warrior
Crush
Birdie
Dumb Blonde
Don’t Stop
I Fell In Love With The Devil
It Was In Me
Lucky Ones (Lonely Ones?)*
Bigger Wow
Souvenir
Insane
In Touch^

*pojawiają się dwa różne tytuły, możliwe że jest to jedna piosenka

^wciąż nie wiadomo, czy utwór ostatecznie trafił do Avril czy został w dorobku Bebe.

Podobne Posty