Mamy to! Posłuchaj nowego singla!

Mamy to! Drugi singiel Avril Lavigne zapowiadający jej szóstą studyjną płytę, album „Head Above Water”, który ukaże się 15 lutego 2019 roku. Singiel „Tell Me It’s Over” to pierwsza z kilku piosenek z nowej płyty, jakie wyprodukował Johan Carlsson. Za reżyserię teledysku odpowiada Erica Alexandria Silverman.

Czuję, że na nowej płycie otworzyłam się bardziej niż kiedykolwiek. Każdy z utworów opowiada historię, które mam nadzieję, że zainspiruje innych do uwierzenia w siebie i walczenia o to, w co wierzą, ale też o to, na co zasługują. „Tell Me It’s Over” to hymn o sile, postawieniu się i zamknięciu związku, który czujesz, że nie jest dla dobry, bo odczułeś to wielokrotnie. Jeśli ktoś nie traktuje Cię w należyty sposób, nie gódź się na to. To zrozumiałe, że jest to trudne, bo w przeszłości wsysali się w Ciebie i czułeś, że jesteś w ich sidłach. Ale już nigdy więcej! Wokale i tekst są delikatne, co odzwierciedla uczucia, które towarzyszyły mi, gdy byłam w tego typu związkach. Chciałam napisać klasyczny utwór, którego inspiracją były muzyczne divy, których słucham w domu: Billie Holiday, Ella Fitzgerald, Aretha Franklin i Etta James. To kobiety, które walczyły o inne kobiety i nie ulegały mężczyznom i ich gierkom. 

Dwadzieścia minut przed premierą Avril zalogowała się na YouTube, aby przywitać się z fanami. W trakcie premiery zamieściła jeszcze dwie wiadomości – w jednej napisała fanom, że są niesamowici, a w drugiej przyznała, że jej ulubiona scena z klipu to ta nawiązująca do Świąt. Naszymi wrażeniami na temat singla dzielimy się w komentarzach TUTAJ i na naszej fanclubowej grupie na Facebooku TUTAJ.

Podobne Posty