Specjalna edycja nowej płyty w USA! [aktualizacja]

Szósty studyjny album Avril Lavigne doczeka się specjalnej edycji przeznaczonej na rynek amerykański. W tamtejszej sieci sklepów Target album „Head Above Water” ukaże się w wersji z dwoma dodatkowymi utworami. Na razie nie wiadomo, czy wydawnictwo będzie poszerzone o wersje akustyczne utworów z podstawowej wersji płyty, czy będą to dwie zupełnie nowe kompozycje. Album jest już dostępny w przedsprzedaży, tutaj.

AKTUALIZACJA: Oferta zniknęła z oficjalnej strony internetowej sieci Target. Najprawdopodobniej dlatego, żeby podnieść sprzedaż płyty za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej Avril, gdzie część dochodu ze sprzedaży zasili konto The Avril Lavigne Foundation.

AKTUALIZACJA z dnia 11.01.2019: Niemalże miesiąc po pierwszym wprowadzeniu rozszerzonej wersji albumu do oferty sieć sklepów Target poinformowała, że nie wznowi sprzedaży, a co za tym idzie, w ogóle nie będzie miała w ofercie rozszerzonej wersji płyty „Head Above Water”. Wszyscy klienci, którzy złożyli zamówienie na taką wersję albumu otrzymają zwrot pieniędzy. Na razie jednym krajem, który otrzyma rozszerzoną wersje płyty będzie Japonia. Tam album ukaże się z dwoma wersjami singla „Head Above Water” – w wersji z wokalem Avril oraz w wersji z wokalem Avril i Travisa Clarka.

Podobne Posty