W noc z czwartku na piątek czasu polskiego odbył się specjalny koncert charytatywny na rzecz The Avril Lavigne Fundation. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią gospodarzem wydarzenia był Ryan Cabrera, a Avril Lavigne była jednym z gości specjalnych. Piosenkarka wykonała na żywo swoje dwa najnowsze single – „Tell Me It’s Over” przy akompaniamencie Ryana i „Head Above Water” przy akompaniamencie Steve’a Ferlazzo.

Ponad dwugodzinny koncert było można oglądać na żywo za pośrednictwem profilu Avril na YouTube, a także specjalnej strony internetowej, gdzie odbywała się sprzedaż przedmiotów. Te wystawiano na licytacje (bądź na sprzedaż) już od wtorkowej nocy. Do tej pory na konto fundacji wpłynęło 23 333,21 dolarów, ale ostatnie przedmioty są jeszcze dostępne w sprzedaży. Można je znaleźć tutaj.

W koncercie, oprócz Avril, wzięło udział wielu znajomych i przyjaciół Ryana. Łącznie w salonie muzyka przebywało około dwudziestu osób, a całe wydarzenie przybrało formę wspólnego jam session połączonego z karaoke. Cały koncert można cały czas oglądać online. Avril występuje w minutach: 00:47:00, 2:11:30, a na zakończenie wspólnie z częścią zaproszonych gości wykonuje jeszcze świąteczną piosenkę. Na naszej grupie na Facebooku – tutaj – umieściliśmy nagrania z Instagrama Avril.

Podobne Posty