Avril Lavigne udzieliła kolejnego radiowego wywiadu. Tym razem piosenkarka rozmawiała z Kathy i Frankiem z WGN Radio w Chicago. Rozmowę przeprowadzono przez telefon, podczas podróży Avril z Los Angeles do Las Vegas i to ta podróż, tak naprawdę, wydaje się najbardziej interesującym fragmentem dziesięciominutowej konwersacji.

Powód jest prosty. Lavigne nie chciała, i co bezpośrednio pada z ust prowadzącego, nie mogła zdradzić celu swojej podróży. Wspomniała jednak, że jest to związane m.in. z promocją nowej studyjnej płyty. „Za miesiąc ukazuje się moja nowa płyta, więc jestem zajęta promocją. Małymi występami, ale w Las Vegas spędzę też weekend z przyjaciółmi. To taki mój sposób na zachowanie równowagi między pracą, rodziną, a przyjaciółmi”, powiedziała Avril.

Ostatnie tygodnie to czas kolejnej męczącej ciszy w wykonaniu Avril, ale w 2018 roku kilkakrotnie okazywało się, że po każdej większej ciszy przychodzi burza – pojawiają się nowe materiały, które Lavigne zrealizowała po kryjomu, nie informując fanów o swoich poczynaniach. Premiera albumu już za nieco ponad miesiąc, więc lada moment powinniśmy poznać efekty pracy Avril.

Całą rozmowę z Kathy i Frankiem zamieszczamy poniżej. Oprócz wspomnianej już podróży do Vegas Avril opowiada o singlach „Head Above Water” i „Tell Me It’s Over”, próbuje odpowiedzieć na pytanie dotyczące tego, jak radzi sobie w przemyśle muzycznym mocno zdominowanym przez media społecznościowe oraz wspomina rozmowę z raperem Juice Wrldem. Ona najprawdopodobniej też jest jednym z elementów promocji płyty, których posłuchamy w najbliższym czasie.


W wywiadzie padło też standardowe już pytanie o trasę koncertową, w tym wypadku koncert w Chicago. „Mam nadzieję, że odwiedzę Chicago! Wspaniale wspominam koncerty w tym mieście. Jest tam niesamowita atmosfera,” odpowiedziała Avril ponownie dając do zrozumienia, że jej plany koncertowe nie są sprecyzowane.

Jeśli chodzi o radiowe wywiady to od kilkunastu tygodni Avril udziela ich więcej niż są w stanie wyłapać fani. Często zdarza się, że o jej rozmowie z daną rozgłośnią radiową dowiadujemy się po fakcie, np. z tweetów. Tak było w przypadku audycji w radiu 96.3 WDVD z Detroit, której malutki fragment nagrał jeden z fanów Avril. Całość nigdy nie trafiła do sieci. Takich wywiadów może być więcej.

Podobne Posty