W systemie rejestracyjnym GEMA zarejestrowano tytuły dwóch nowych piosenek, których współautorką jest Avril Lavigne. Jeden z utworów jest zupełnie nowy, tzn. nie widnieje pośród utworów, które ukażą się na albumie „Head Above Water”.

Zarejestrowane utwory to doskonale nam znana z opowiadań Avril piosenka „Warrior”, jeden z pierwszych utworów, które powstały podczas komponowania szóstej studyjnej płyty i ostatni utwór, który znajdzie się na podstawowej (dostępnej na całym świecie) wersji nowej płyty. Rejestracja piosenki może oznaczać, że zostanie ona wydana w najbliższym czasie, choć niekoniecznie musi się tak stać.

Drugą kompozycją jest niepojawiające się wcześniej w wywiadach, czy tweetach Avril „Here In Your Arms”. Autorami utworu są Lavigne, Travis Clark (odpowiedzialny za singiel „Head Above Water” i „Warrior”) i Chad Kroeger. Długość trwania utworu nie jest znana.

Piosenka „Here In Your Arms” dołącza do tym samym do czterech (lub pięciu) innych utworów, o których istnieniu wiemy, ale wiemy też, że nie są częścią ujawnionej tracklisty płyty. Są to utwory „In Touch”, „Lights Out”, „Don’t Stop” oraz „Lucky Ones” i „Lonley Ones” (być może to inny tytuł Lucky Ones). W hashatagach zamieszczanych przez Avril pojawił się też potencjalnie szósty utwór, „Black and white”, ale do tej pory nie potwierdzono, że zamieszczając ten hashtag Avril miała na myśli piosenkę.

Więcej o piosenkach, jakie trafią na „Head Above Water” pisaliśmy tutaj. Premiera płyty już 15 lutego! Album można zamówić w przedsprzedaży tutaj.

Podobne Posty