Pierwsza data trasy koncertowej ogłoszona? [update]

W połowie grudnia, odpowiadając na pytania fanów na Twitterze, Avril została kilkakrotnie zapytana o plany koncertowe i promocję nowego albumu. Odpowiadając piosenkarka podkreślała, że trasa to plan na lato i jesień 2019 roku. Być może poznaliśmy jeden z pierwszych przystanków tej trasy. Według chińskiego serwisu Ztpiao.cn 1 sierpnia Avril wystąpi w Cadillac Center w Pekinie.

Serwis sugeruje, że chińska trasa koncertowa potrwa od 1 sierpnia 2019 do 31 sierpnia 2020 roku, jednak spoglądając na sposób formułowania przez nich zapowiedzi nieogłoszonych oficjalnie koncertów widać, że to raczej przypadkowo wpisana data kończąca trasę. Na liście dziennych dat koncertów wpisano tylko 1 sierpnia.

Sierpniowa wizyta Avril w Azji wydaje się prawdopodobna także z innego powodu. W połowie miesiąca, w Japonii, odbywa się kultowy Summer Sonic Festival, którego gwiazdą już kilkakrotnie była Avril. Jej wizerunek pojawił się też w specjalnym, rocznicowym spocie reklamującym 20-tą edycję festiwalu.

Według słów samej Avril: na początku roku wyjeżdżam poza USA, żeby promować płytę. Później wracam do USA w lecie robić kolejne promo, lato i jesień to PLAN na trasę.

AKTUALIZACJA: Na stronie Ztpiao.cn można znaleźć także informację o drugim koncercie w Chinach. 31 lipca Avril ma wystąpić w Szanghaju. Żaden z dwóch podanych koncertów nie został oficjalnie potwierdzony przez sztab Lavigne.

Podobne Posty