Na piątkowym wydarzeniu poprzedzającym rozdanie nagród Grammy Avril Lavigne spotkała m.in. z dziennikarką chińskiej rozgłośni radiowej KFM 98.1. Fragment rozmowy został właśnie udostępniony w sieci i dotyczy nadchodzącego singla, piosenki „Dumb Blonde” oraz trasy koncertowej.

Odpowiadając na pytanie dotyczące singla Avril powiedziała, że przesłaniem piosenki jest pokazanie, że „w porządku jest być kobietą, która jest silna i ma swoje zdanie”. Wspomniała też, że w „Dumb Blonde” chodzi o to, aby otaczać się ludźmi, którzy Cię wspierają i kibicują, a nie ciągną Cię w dół tylko dlatego, że jesteś kobietą. Przy okazji Avril powiedziała, że uwielbia Nicki Minaj, którą zaprosiła do udziału w utworze.

Korzystając z okazji dziennikarka zapytała Avril o plany koncertowe i występ w Chinach. Jak wiadomo informacje o planach na taką trasę już się pojawiły (pisaliśmy o tym tutaj), jednak według słów Avril trasa koncertowa nie jest jeszcze zaplanowana! „Mój album dopiero się ukazuje, więc krok po kroku, ale uwielbiam Chiny i mam nadzieję, że niebawem tam zagram”, powiedziała.

Podobne Posty