Avril w rozmowie z magazynem People

Na stronie interentowej magazynu People pojawił się nowy artykuł bazujący na rozmowie z Avril Lavigne. Do artykułu dołączono nowe zdjęcie piosenkarki, którego autorem jest Cliff Watts. Fotografia została wykonana w domu Avril, w miejscu które przez ostatnie lata bardzo często pojawiało się na publikowanych przez nią zdjęciach. Opublikowany artykuł jest dostępny tutaj.

Głównym tematem rozmowy jest choroba Avril oraz nowy studyjny album, który ukaże się już w piątek, 15 lutego. To kolejny raz, kiedy piosenkarka rozmawia z People na temat boreliozy. To właśnie na łamach tego magazynu, w kwietniu 2015 roku, pojawiła się pierwsza od lat sesja zdjęciowa Avril oraz pierwszy wywiad na temat choroby, dzięki któremu dowiedzieliśmy się, co spowodowało nagłe zniknięcie Avril z showbiznesu i zakończenie promocji albumu.

„Bardzo wiele przeszłam. Miałam cel i pozwoliło mi to odnaleźć siebie,” powiedziała. „Gdy przechodzisz przez coś takiego zdajesz sobie sprawę, jak wspaniałe jest robienie drobnych rzeczy – takich, których nie byłam w stanie robić, jak pójście rano do kuchni i zaparzenie filiżanki kawy. Nauczyło mnie to cierpliwości, nauczyło mnie życia bardziej tu i teraz. To była piękna lekcja”.

Jak już wiemy na nowej płycie znajdą się piosenki „Head Above Water” oraz „Warrior”, które powstały na początku pisania albumu i są mocno związane z walką o zdrowie, jaką toczyła Avril. „Muzyka bardzo podnosiła mnie na duchu i pomagała poczuć się lepiej. Na początku nie myślałam o tym, że piszę piosenki na płytę – zaczęłam to robić w sposób naturalny podczas rekonwalescencji”.

W artykule pojawia się także wątek aktualnego stanu zdrowia Avril, o którym piosenkarka nie mówi zbyt wiele, ale zawsze (również w tym przypadku) podkreśliła, że czuje się już w miarę dobrze. „Aktualnie stosuję zasadę małych kroczków. Nie przepracowuję się – powoli wracam do rytmu. Uświadomiłam sobie, jak ważna jest rodzina, przyjaciele, miłość, ale przede wszystkim zdrowie,” powiedziała. Słowa o małych krokach padły też w rozmowie z chińską dziennikarką, która spytała Avril o plany koncertowe. Wypowiedź z tamtego wywiadu można znaleźć tutaj.

Podobne Posty