Avril Lavigne nadal przebywa w Nowym Jorku, gdzie dziś rano odwiedziła siedzibę rozgłośni radiowej SiriusXM. To właśnie na ich antenie można posłuchać singli „Tell Me It’s Over” oraz „Dumb Blonde”. W trackie wywiadu Avril przyznała, że to pierwszy raz, gdy na własne oczy widzi fizyczną wersję swojej nowej studyjnej płyty!

„Wczoraj posłuchałam tej płyty po raz pierwszy odkąd się ukazała i pomyślałam sobie: wow, to jak słuchanie filmu, dziennika opowiadającego moje życie. Nigdy wcześniej nie doświadczałam czegoś takiego przy wydaniu płyty. Zawsze piszę o rzeczach, których doświadczam, ale w tym przypadku to zupełnie inny, wyższy poziom,” powiedziała Avril wcześniej opowiadając, w jakich okolicznościach powstawał materiał i dlaczego „Head Above Water” to wyjątkowa dla niej płyta.

„Chad, ale też wiele innych osób dookoła mnie bardzo mnie wspierali w tym powrocie. Nadal są dni, w których nie czuję się najlepiej, ale jestem wdzięczna i szczęśliwa, że wróciłam,” dodała.

„Wróciłam, jestem tutaj w Nowym Jorku, jestem w stanie wsiąść do samolotu i przylecieć robić promocję płyty. Mnóstwo osób pyta mnie, kiedy wyruszam w trasę, a ja mam dni, gdy naprawdę czuję się beznadziejnie, więc hej, spokojnie. Wierzę, modlę się, planuję, staram się zachować równowagę,” powiedziała nawiązując do tego, że chociaż wygląda dobrze i znów jest aktywna zawodowo w praktyce nadal nie jest w takiej formie, w jakiej była przed chorobą.

Dziennikarze zapytali Avril także o życie prywatne. „Nie, nie jestem singielką. Nie, nie jest z branży. Niedawno świętowaliśmy pierwszą rocznicę związku. Poznali nas przyjaciele.” To pierwszy raz, gdy piosenkarka publicznie wypowiedziała się na temat swojego związku z Phillipem Sarofimem.

„Dowiedziałam się, że Nicki jest moją fanką, a ja od zawsze byłam jej fanką. Śledzimy siebie nawzajem na Instagramie, lajkujemy swoje komentarze, więc odezwaliśmy się do niej i spytaliśmy, czy zaśpiewa w tym utworze.” Z kim jeszcze chciałaby współpracować Avril? „Nie wiem. Eminem? Byłoby świetnie!”.

Cały wywiad można odsłuchać w odtwarzaczu poniżej. W dialogach pojawiają się też anegdotki z przeszłości, m.in. dotyczące strojów, które z perspektywy czasu wydają się nam śmieszne, relacji Avril z byłymi partnerami czy tego, gdzie Avril trzyma ketchup, masło i ostry sos (w lodówce).

Na zakończenie przeprowadzono też mały konkurs wiedzy na temat piosenek Avril, który dziennikarze zdali bezbłędnie.

Podobne Posty