Dziennikarz The Canadian Press: słyszałem dwie wersje Dumb Blonde

Mimo że duet Avril Lavigne z Nicki Minaj w piosence „Dumb Blonde” wciąż nie został oficjalnie potwierdzony przez sztab Avril, są osoby, które miały możliwość posłuchania efektów tej współpracy. Dziennikarz The Canadian Press, David Friend, potwierdził, że pierwotnie dziennikarze otrzymali do recenzji album „Head Above Water” w wersji bez duetów, a później dosłano im piosenkę „Dumb Blonde” ze zwrotką nagraną przez Nicki Minaj.

„Zdaje się, że Avril majstruje przy swojej nowej płycie na chwilę przed premierą,” napisał David. „Słyszałem wersję z Nicki. Jest tam fragment, który brzmi, jakby był wymierzony w Cardi B, gdzie Nicki nazywa siebie „prototypem”, po czym mówi „I don’t want no frauds, wink, wink.”, napisał na Twitterze.

Na jego wpis zareagował jeden z fanów Avril, który spytał, czy utwór jest stylem zbliżony do „Girlfriend”, czy oficjalna zapowiedź po prostu nie oddaje całości. „Jak dla mnie ma taką samą energię, ale pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie „Bigger Wow”, które czerpie dużo z produkcji lat 90., które było bardzo modne jeszcze zanim ukazało się „Complicated”, podsumował.

Na zakończenie wymiany zdań z zainteresowanymi fanami David dodał, że według słów rzecznika Avril, dwie wersje „Dumb Blonde” ujrzą światło dzienne.

Podobne Posty