Magazyn PEOPLE rozmawia z Avril o Chadzie + skany

Walentynki okazały się idealnym dniem na opublikowanie drugiej części rozmowy, jaką magazyn People przeprowadził z Avril Lavigne. W pierwszej części rozmowy – publikowaliśmy ją tutaj – piosenkarka opowiadała o boreliozie, a w drugiej zapytano ją o relację z byłym mężem, Chadem Kroegerem, który był zaangażowany w powstanie albumu „Head Above Water”. Cała rozmowa z Avril została też opublikowana w najnowszej, drukowanej wersji magazynu. Skany można zobaczyć tutaj.

„Cieszę się, że mam w życiu kogoś takiego jak on, kogoś kto o mnie dbał, gdy wracałam do zdrowia,” powiedziała Avril zapytana o Chada. „Wziął mnie pod swoje skrzydła, zaprowadził do studia, nagrał mnie, namawiał. Pomógł mi przy kilku utworach, jakie napisałam, jest świetnym autorem piosenek – gdy utknęłam pisząc teksty albo komponując muzykę, pomagał mi do kończyć piosenkę, a później ją nagrać.”

Ostatecznie na albumie znalazły się dwie piosenki, przy których powstaniu pomagał Kroeger – to „Head Above Water” oraz „Warrior”.

„Zawsze mocno mi kibicował i bym moim wielkim fanem. Jest przy mnie, stoi w moim rogu, gdy walczę, zawsze był wspaniały,” zakończyła Avril.

Podobne Posty