Nicki o Avril, Avril o Nicki

Na kilkanaście godzin przed premierą singla „Dumb Blonde”, gdy informacja o duecie z Nicki Minaj została oficjalnie potwierdzona przez Avril Lavigne, przyszedł czas na wymianę uprzejmości. Pierwsza zrobiła to Minaj, która na swoim profilu na Twitterze (przy okazji udostępniania informacji o premierze i prezentacji oficjalnej okładki singla) przyznała, że jest wielką fanką albumu „Let Go”.

„Godzinę każdego dnia przez kilka miesięcy słuchałam albumu tej kobiety jeżdżąc do pracy w Red Lobster. Płakałam do „I’m with you’, bawiłam się przy „Complicated”, „Thing’s I’ll Never Say”, „Nobody’s Fool”, „Sk8er Boi”. Mój boże. Dumb Blonde jutro. Ta kobieta jest niewiarygodnie utalentowana”, napisała Nicki.

Po pewnym czasie odpisała jej Avril, która była właśnie w drodze do Nowego Jorku, gdzie w środę wystąpi w programie Jimmy’ego Fallona. „Uwielbiam Nicki Minaj! Słucham jej muzyki do dawna. Jak tylko nagrałam Dumb Blonde wiedziałam, że idealnie pasowałaby do tego utworu. Gdy się zgodziła, to było jak spełnienie marzeń. Nie mogę się doczekać, aż wszyscy usłyszą ten utwór”.

Do dyskusji, w pewnym sensie, włączył się też współautor piosenki „Nobody’s Fool”, Peter Zizzo. Na swoim profilu na Twitterze i Instagramie zamieścił wiadomości, w których nie ukrywa radości, że Nicki Minaj podoba się jego kompozycja sprzed lat. „Zrobiłaś mi dzień!”, napisał do Minaj opisując, jak powstała piosenka i wspominając, że „rapowana” część piosenki powstała podczas zabawy, gdy Avril zaczęła bawić się melodią.

Podobne Posty