Posłuchaj zapowiedzi 3 nowych piosenek!

Po weekendowym wycieku pięciu fragmentów nowych utworów z albumu „Head Above Water” do sieci, na dziesięć dni przed premierą płyty, na oficjalnych profilach Avril Lavigne w mediach społecznościowych pojawiły się trzy oficjalnie zapowiedzi nowych piosenek! Udostępniono kilkusekundowe fragmenty piosenek o tytułach „Warrior”, „Love Me Insane” oraz „Bigger Wow” wraz z krótką charakterystyką.

„To jedna z pierwszych piosenek, po „Head Above Water”, jakie napisałam na tę płytę. Opowiadają o walce o zdrowie, jaką toczę każdego dnia. Mam nadzieję, że moje piosenki pomogą Ci odnaleźć siłę, której potrzebujesz…”, napisała Avril dodając, że jest producentką utworu. W studiu wspierał ją Chris Baseford, Chad Kroger oraz Travis Clark z We The Kings. „Miałam dookoła sobie mnóstwo wspaniałych ludzi, którzy pomagali mi ponownie tworzyć muzykę”.


 

 

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

„Skomponowałam ten utwór na pianinie, w moim salonie w Los Angeles – mówi o odwadze, aby znów się zakochać, o docenieniu miłości, która potrafi przerażać – ale lepiej być kochanym niż nie,” napisała Avril. Piosenkarka napisała słowa do utworu, które później poprawiała z Lauren Christy. Za produkcję odpowiada Jon Levine. „To bardzo relaksujący i klimatyczny utwór”.

 

 

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

„Ten utwór opowiada o tym, żeby żyć najlepszą wersją życia. Jeśli nie dostajesz tego, o czym marzysz i na co zasługujesz, poszukaj Większego Wow! Nie gódź się na mniej, jeśli zasługujesz na więcej”, napisała Avril.


 

 

 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

 

 

 

 

 

 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

Zamów nowy album przed premierą w cenie 56 zł – tutaj! Dołącz do grupy na Facebooku i porozmawiaj o nowych utworach – tutaj.

Podobne Posty