3 fragmenty nieznanych piosenek w sieci!

Osoba, która kilkanaście godzin temu zamieściła w sieci fragment piosenki „In Touch” (pisaliśmy o tym tutaj) jest w posiadaniu nie tylko pełnej wersji demo utworu, ale także sześciu innych utworów w wersji demo oraz jednego w wersji instrumentalnej!

Fragmenty czterech kolejnych piosenek zostały udostępnione w sieci i można je odsłuchać w serwisie YouTube.

Są to wersje demo piosenek o tytułach: „I Want What I Want”, „Break It So Good” oraz „Don’t Stop”, utworu o którego istnieniu wiemy od kilkunastu miesięcy. Osoba udostępniająca fragmenty jest także w posiadaniu instrumentalnej wersji piosenki „Lucky Ones”, o której nagraniu dowiedzieliśmy się już dawno temu. Wszystkie utwory zostały zarejestrowane podczas prac nad materiałem na szóstą studyjną płytę i ostatecznie odrzucone.

Autorką piosenki „I Want What I Want” jest Lauren Christy. Piosenka pochodzi z 1997 roku i została wydana na albumie „Breed”. W całości można jej posłuchać w odtwarzaczu poniżej.

Na liście udostępnionej przez wspomnianą osobę znajdują się także wersje demo trzech piosenek, które w piątek zostaną oficjalnie wydane na albumie „Head Above Water” – to „Souvenir”, „Dumb Blonde” oraz „Warrior”, której fragment demo jest już dostępny.

AKTUALIZACJA: Następujące utwory pojawiły się w całości na YouTube: Warrior (demo), Warrior (acoustic), In Touch, I Want What I Want, Don’t Stop, Break It So Good.

Podobne Posty