Od poniedziałku na profilach Avril Lavigne w mediach społecznościowych pojawiają się oficjalne, krótkie zapowiedzi poszczególnych utworów z nowego albumu. Po prezentacji „Warrior”, „Love Me Insane” i „Bigger Wow” przyszedł czas na zaprezentowanie „Goddess”, „Crush” oraz „Souvenir”. Więcej o pierwszych trzech zapowiedziach pisaliśmy tutaj. Fragmenty „Goddess” i „Crush” wyciekły do sieci kilkanaście godzin przez publikacją Avril.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)


„Zdarzają się w życiu momenty, w których z różnych powodów czujemy się zagubieni, smutni i samotni. Wydaje nam się, że na końcu drogi na ma światła, a później spotykamy kogoś, która nas uwielbia i sprawia, że czujemy się, jak najpiękniejsza osoba na świecie. To wyjątkowa osoba, której pozwalasz się sobą zaopiekować, przy której czujesz się bezbronny, a jednocześnie silniejszy i ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej”, napisała Avril o utworze „Goddess”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)


„Crush opowiada o zakochaniu, ale z perspektywy osoby, która wiele w przeszłości doświadczyła, przez co jest przestraszona i nie chce zaangażować się zbyt mocno. Ta osoba rozumie Cię lepiej niż ktokolwiek inny, a Ty masz świadomość, że jeśli stracisz tę relację, będzie Ci trudno”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)


„Souvenir opowiada o wakacyjnym romansie, który niestety zbliża się do końca. Wakacyjne romanse z reguły nie trwają długo, ale bywa, że tak jest, nigdy nie wiadomo! Dobre chwile i wspomnienia są zbyt wspaniałe, żeby pozwolić im odejść. Czy można stworzyć długotrwały związek nie zważając na odległość? Czy taki związek może trwać wiecznie? Zawsze jest nadzieja, której można się trzymać. Napisałam ten utwór z Lauren Christy, co było fantastyczną przygodą. Jest geniuszem!,” napisała Avril.

Zamów nowy album przed premierą w cenie 56 zł – tutaj! Dołącz do grupy na Facebooku i porozmawiaj o nowych utworach – tutaj.

Podobne Posty