Przyszła pora na opublikowanie zapowiedzi dwóch ostatnich piosenek, które trafią na album „Head Above Water”. To „I Fell in Love with the Devil” oraz „Birdie”, piosenki które otwierają nową płytę. Na profile Avril trafił także fragment singla „Head Above Water”, ale ten jest nam już tak dobrze znany, że jego publikacja do jedynie formalność, a Avril postanowiła nie powtarzać, o czym opowiada, a napisać kilka słów o całym albumie.

„Czasem Twoje serce nie zgadza się z rozumem i pcha Cię w sytuacje, które wiesz, że nie są odpowiednie i gdy już się w nich znajdziesz, bardzo trudno jest się wyplątać. Wyprodukowałam ten utwór z Chrisem Basefordem,” napisała Avril o piosence „I Fell in Love With the Devil”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

„Ta piosenka została napisana z myślą o tym, że nie można pozwolić na to, aby cokolwiek stłamsiło nasz pełny potencjał. Opowiada o uwolnieniu się, pokochaniu siebie tak mocno, aż nabiera się skrzydeł. Opowiada o znalezieniu pewności i siły, aby uciec i dojrzeć,” napisała Avril o „Birdie”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Avril Lavigne (@avrillavigne)

„Bardzo długo czekałam na moment, w którym będę mogła podzielić się z Wami moją nową płyta. Jestem szczęśliwa wiedząc, że usłyszycie ją w przyszłym tygodniu. Było dla mnie ważne, aby opowiedzieć szczere i prawdziwe historie wynikające z tego, czego doświadczyłam odkąd po raz ostatni dzieliłam się z Wami moim życiem. Bardzo kojąco podziałało na mnie pisanie i nagrywanie tych utworów, pozwoliło mi poczuć się wolną i mam nadzieję, że to dostrzeżecie. Kocham Was i jeszcze raz dziękuję za nieustające wsparcie”.

Zamów nowy album przed premierą w cenie 56 zł – tutaj! Dołącz do grupy na Facebooku i porozmawiaj o nowych utworach – tutaj.

Podobne Posty