AKTUALIZACJA: Xiami Music opublikowano kolejny wpis informując, że data premiery została przesunięta o jeden dzień.

AKTUALIZACJA 2: Przeszukując profil Avril Lavigne w serwisie YouTube można znaleźć link do piosenki. Jest on oczywiście nieaktywny, ale pokazuje okładkę singla oraz potwierdza, że jest to wersja z udziałem Nicki Minaj! Plik został zamieszczony na YouTube dzisiaj, nie ma w nim żadnego opisu ani wskazania faktycznej daty premiery.

AKTUALIZACJA 3: Premierę singla oficjalnie zapowiedziano na jutro! Godzina nie została jednak potwierdzona, ale 18:00 jest cały czas podawana przez Xiami Music. Avril zamieściła też kilka wersów tekstu singla.

We’re bombshells raising hell now
I’m quick as a whip so get outta my way
I can sting like a bee but I’m sweeter than honey
I can flip like a switch and I cut like a blade
I’m a babe, I’m a boss and I’m making this money
You won’t be so confident when I’m crushing you from the top
Watch me prove you wrong
I ain’t no stupid Barbie doll
I am a fucking cherry bomb

Zgodnie z najnowszymi informacjami chińskiego serwisu Xiami Music na poniedziałek 11 lutego zaplanowano premierę singla „Dumb Blonde” z gościnnym udziałem Nicki Minaj!

Na profilu Xiami Music na portalu Weibo pojawiła się wiadomość, że piosenka będzie dostępna do odsłuchania przez użytkowników Xiami Music 12 lutego o godzinie 1 rano, co uwzględniając różnice w strefach czasowych oznacza, że amerykańska premiera utworu zaplanowana została na poniedziałek. W Polsce będzie wtedy godzina 18:00. Właśnie o tej porze odbyła się premiera singla „Tell Me It’s Over”.

Doniesienia nie zostały (jeszcze?) potwierdzone przez sztab Avril, ale Xiami Music jest dość intensywnie zaangażowane w promocję albumu „Head Above Water” w Chinach, więc wydają się bardzo wiarygodnym źródłem.

Ponadto to w wiadomości nagranej dla użytkowników tego serwisu pojawiła się informacja o dacie i godzinie premiery singla „Tell Me It’s Over”, w grudniu ubiegłego roku. Wideo można obejrzeć tutaj.

Podobne Posty